Tvorba Shoptet eshopu Litoměřice

Tomáš Khoder | Shoptet partner

Potřebujete nastavit Shoptet a nevíte jak na to? Nechte to na certifikovaném partnerovi Shoptetu. Mám zkušenosti s tvorbou malých eshopů s desítkami produktů i velkých obchodů s tržbami v řádu desítkek milionů korun ročně nejen na Shoptetu. Nastavím produkty, objednávkový a distribuční proces i následný marketing.

Analýza vašich produktů

Tvorba eshopu by měla vždy začít analýzou a kategorizací produktů. Nechám si vysvětlit váš obchodní model, projdu si váš produktový katalog a na základě podkladů vám připravím nejvýhodnější kombinaci tarifu a rozšíření Shoptetu.

Podklady a materiály

Setřídíme si společně veškeré podklady pro tvorbu e-shopu, od loga, přes grafiku a fotky až po produktová data a nastavení pokladny.

Nastavení od A do Z

Shoptet vám kompletně nastavím, připravím veškeré produkty a kategorie, nastavím dopravce a platební bránu, nakóduji stránky, nastyluji a nastavím automatizaci. E-shop odevzdávám ve chvíli, kdy je Shoptet připraven k prodeji.

Internetový marketing

V rámci tvorby e-shopu jsem schopen vám nastavit i veškeré potřebné PPC kampaně, bežné pro český e-commerce trh.

tvorba e-shopu
od 0
správa e-shopu
0 Kč / h

Aktuální vytíženost

Níže naleznete mé aktuální vytížení rozdělené dle reklamního systému.

Malý Shoptet e-shop do 100 produktů 75%
Střední Shoptet e-shop do 500 produktů 60%
Velký Shoptet e-shop nad 1 000 produktů 90%

Poptávkový formulář

Můžete mi také zavolat na +420 720 363 705 nebo poslat email na tomas@khoder.cz

Momentálně nepřijímám nové poptávky na weby a e-shopy

Z důvodu časové vytíženosti momentálně nepřijímám nové poptávky na tvorbu webů a e-shopů. Nejbližší termín realizace nových zakázek je od 1. srpna 2024. Omlouvám se a děkuji za pochopení.