PPC reklama Litoměřice

Tomáš Khoder | PPC Specialista

Máte zájem o služby v oblasti online marketingu a PPC reklamy? Již přes šest let pracuji denně s reklamními systémy Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads a se zbožovými srovnávací Heuréka, Zboží, Favi a Biano. Pomohu vám korektně nastavit a zejména správně vyhodnocovat kampaně tak, aby vám přinášely kýžený efekt a plnily stanovené cíle.

Analýza vaší značky

Společně probereme možnosti propagace vaší značky. Nabízíte místní služby a hodí se pro vás spíše reklama ve vyhledávání? Máte e-shop a potřebujete zprovoznit Google Nákupy a Heuréku? Poradím vám, jaké reklamní kanály se pro vaše produkty hodí nejlépe.

Stanovení cílů

Nastavíme si cíle, kterých chcete kampaněmi dosáhnout a dle kterých budeme úspěšnost kampaní měřit. Definujeme si rozpočet a návratnost investice nebo cenu za splnění cíle.

Nastavení od A do Z

Kampaně vám jsem schopen nastavit i včetně nutných úprav na vašem webu, nastavení analytiky, napsání textů či zpracování bannerů. Nejsem pouze PPC specialista, ale věnuji se marketingu komplexně a mám přesah i do dalších oborů souvisejících s internetovou reklamou.

Přehledný a automatizovaný report

Výsledky kampaní budete mít k dispozici vždy maximálně s denním zpožděním. Kampaně vám budu prezentovat tak, aby pro vás vždy byly vždy patrné výsledky a to, zda a jak se vám investice do kampaní vyplácí. Zakládám si na maximální transparentnosti.

tvorba PPC kampaní
od 0
správa kampaně
0 Kč / h

Aktuální vytíženost

Níže naleznete mé aktuální vytížení rozdělené dle reklamního systému.

Google Ads 75%
Seznam Sklik 60%
Facebook reklama 90%
Heuréka 80%
Zboží 70%

Poptávkový formulář

Můžete mi také zavolat na +420 720 363 705 nebo poslat email na tomas@khoder.cz

Momentálně nepřijímám nové poptávky na weby a e-shopy

Z důvodu časové vytíženosti momentálně nepřijímám nové poptávky na tvorbu webů a e-shopů. Nejbližší termín realizace nových zakázek je od 1. října 2024. Omlouvám se a děkuji za pochopení.